Degisim ve İade

 

 

Almış olduğunuz ürünü kullanılmamış olması koşuluyla 14 gün içinde, faturanızın arkasındaki iade formunu doldurarak MNG Kargo ile karşı ödemeli olarak iade edebilirsiniz.
Tüketici Kanunu'ndaki, "Sebep Göstermeden Cayma Hakkı" maddesine göre, ürünü teslim aldığınız tarihten itibaren ilk on dört (14) iş günüdür. Üründen kaynaklanan herhangi bir kusur sebebiyle yapacağınız iadelerde de, aldığınız ürünü teslim tarihinden itibaren 45 gün içerisinde iade edebilirsiniz.
İade talebiyle stiloba.com’a gönderdiğiniz ürünlerin iade kargo masrafları firmamıza aittir. Siparişiniz ile birlikte gelen faturanın arka yüzünde, mesafeli satış sözleşmesi bulunan nüshasındaki iade formunu eksiksiz doldurarak, Mng Kargo ile aşağıdaki adrese “Karşı Ödemeli” olarak gönderebilirsiniz. 
İade nedeniyle stiloba.com a gönderdiğiniz ürünlerin satın aldığınız tarihteki fiyatları üzerinden iade tutarınız hesaplanmaktadır. Kargo bedeli tarafınıza iade edilmez. Sadece geri gönderdiğiniz ürünlerin bedelinin iadesi hesabınıza gerçekleştirilir. Kargo bedava kampanyasıyla oluşturulan siparişlerin iptal/iadesi olursave kalan tutar kampanya şartını sağlamıyorsa iade edilecek ürün bedelinden kargo ücreti düşülür.  
 

 

Aksesuar kategorisi içinde bulunan ürünlerin iadesi, ürün teslim alındıktan sonra aynı gün içinde geri iade edilirse kabul edilmektedir..
İade Adresi: Osmangazi Mh Gazi Cad 19 mayıs iş merkezi Kıraç Esenyurt/ İstanbul
Ürünün iade şartlarına uygunluğu kontrol edildikten sonra stiloba.com tarafınızdan kredi kartınıza ürün bedeli on (10) gün içerisinde iade edilir.
Kargo bedeli hesabınıza iade edilmez, sadece geri gönderdiğiniz ürünlerin bedelleri tarafınıza iade edilir.
Kredi kartına ürün iade bedeli bankanız tarafından 2-6 hafta arasında yapılmaktadır. Bu sürede firmamızın tasarrufu bulunmamaktadır.
Her türlü ödemenizde, tarafımızdan bankanıza tüm tutar iade edilir. Ödemenizi taksitli olarak yaptığınızda, iadeniz her ay kartınıza, taksit tutarları kadar artı bakiye olarak yansıyacaktır. Yapılan iadenin kredi kartınıza her ay taksitli olarak yansıması tamamen bankaların süreç ve uygulamalarıyla ilgilidir. Konu hakkında detaylı bilgiyi bankanızdan alabilirsiniz. 
Satın alınan ürünün ayıplı olduğunun anlaşılması halinde, ürünü teslim aldığınız tarihten itibaren kırk beş (45) gün içerisinde iade edebilir veya değişim talebinde bulunabilirsiniz. Üründe kullanımdan doğan bir kusur yoksa stoklarda bulunan ürün/ürünlerin değişimi yapılacaktır. Ürün/ürünlerin stoklarda olmaması durumunda ürün bedeli tarafınıza geri ödenecektir.
 

 

Sipariş tamamlanma aşamasından sonra siparişin iptal süreci 10 dakikadır. Bu süreçte siparişinizi iptal ederek ödemenizi geri alabilirsiniz. 10 dakikadan sonra siparişiniz depomuz tarafından fatura aşamasına geçilip kargo süreci başlatılacağından, iptal talepleriniz iade işlemleri aşamasına göre değerlendirilecektir.
www.stiloba.com’dan satın aldığınız ürünlerin sınırlı sayıda stoğu olmasından dolayı renk/beden/ürün değişimi yapılmamaktadır. Tarafımıza iade olarak gönderebilirsiniz. 
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4