Kargo ve Taşıma Bilgileri

 

 

 

Sitemiz üzerinden verilen siparişlerde kargo ücreti 14.95 TL'dir. Sipariş sırasında bu tutar faturanıza yansıtılmaktadır. 250 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ÜCRETSİZ'dir.
Siparişiniz sisteme "BEKLEMEDE" olarak düştükten sonra 1 - 3  iş günü içerisinde kargoya teslim edilir. Haftasonu ve resmi tatil günleri hariçtir.
Siparişlerinizi MNG KARGO ile tarafınıza gönderiyoruz. Kargo firmalarında yoğunluğu göz önünde bulundurarak, farklı kargo şirketleri ile gönderim de sağlanabilmektedir.
Siparişiniz MNG Kargo tarafından 09:00-18:00 olan mesai saatleri içerisinde belirtmiş olduğunuz teslimat adresine gönderilmektedir.
Sitemizden vermiş olduğunuz siparişler, faturasıyla birlikte gönderilmektedir. Faturasız kargo çıkışı yapılmamaktadır. 
Anlaşmalı olduğumuz “MNG Kargo”'yu tercih etmeniz durumunda kargo ücreti ödemezsiniz. İade için bunun dışında bir kargo şirketini tercih etmeniz durumunda, kargo ücreti müşteri tarafından karşılanır.
 

Kargo firması siparişinizi belirtmiş olduğunuz adrese teslim eder. Adresinizde bulunmamanız durumunda paketinizi en yakın şubeden alabileceğinize dair bir not bırakır. Üç gün içerisinde paketinizi şubenden almamanız durumunda siparişiniz www.stiloba.com deposuna geri döner.
Yasal olarak siparişinize ait faturayı paket üzerinde gönderme ve isim soyisim yazma zorunluluğu bulunmaktadır.
www.stiloba.com aracılığıyla verilen siparişlerin teslimatı, şu anda yalnızca Türkiye sınırları içerisinde yapılmaktadır.
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4